Biz kimiz? Tanışalım!

 “Akıllı Sertifika” dönemine hoş geldiniz! Sizinle tanışmak için büyük bir heyecan duyuyoruz, ama önce izninizle Sertifier’ı anlatalım.

“Dinliyorum, Sertifier nedir?”

Sertifier, saha ve e-öğrenim yoluyla edinilen belgeleri; dijital sertifika ve açık rozet sistemleriyle, blockchain güvenlikli altyapısıyla depolarken şeffaf sorgulama ve paylaşım imkanları sunan bir web uygulamasıdır. Bu web uygulaması yoluyla:

  • Sertifikalarınızı dilediğiniz gibi oluşturabileceğiniz, var olan sertifikalarınızı/taslaklarınızı aktarabileceğiniz, oluşturduğunuz belgeleri sosyal medya platformlarına akredite edebileceğiniz hızlı ve pratik bir platform sunuyoruz.

 

  • Her bir belgeye özel QR kod ve seri numara yerleştiriyor ve sonrasında oluşturulan belgeleri sorgulama sayfası üzerinden kontrol edebilmenizi sağlayarak güvenli bir sistem oluşturuyoruz.

 

  • Belgelerinizi dijital ortamda koruma ve saklama imkanı tanırken zaman, para ve malzeme tasarrufu yoluyla hem sizlere hem de doğaya hizmet ediyoruz.

“İyi güzel hoş, peki Sertifier ekibi?”

Biz, ortak bir amaç için bir araya gelmiş gençleriz ve bizim için bu amacı anlamanız, bireysel olarak bizi tanımanızdan çok daha önemli. Önümüzde hiç sonu olmayan bir yol var, bu yazıyı okuyan her insan ile bu yolu beraber yürüdüğümüze/yürüyeceğimize inanıyoruz.

Bizi bu yolculuğumuzda bir süre takip etmenizi istiyoruz, eminiz ki bu kısa süre içinde bizim hislerimizi siz de duyacak, bizimle birlikte, yanımızda yürüyeceksiniz! Sertifier ekibi, “birkaç insan”dan çok daha fazlası, bu yazıyı okuyan herkes bizim için bir ekip arkadaşı.

“Akıllı Sertifika” dönemine hoş geldiniz! Hadi yolumuza devam edelim.

 

03/05/2019